Wake CUP Bar
Wake CUP Bar - місце з відкритою кухнею та відкритою душею!
Адрес
Телефон
Веб-сайт
Период работы
Дата открытия
Предоставленная услуга
Украина, Киев, ул. Ивана Мазепы, 18/29
+38 (063) 463 60 60
В настоящее время
14 Июня, 2016
Бизнес под ключ
Описание

Wake CUP Bar працює в ритмі великого міста, поспішаючи разом з перехожими і в той же час, даруючи їм хвилини спокою та тиші. Це місце, де на кілька хвилин зупиняється час. Забігши сюди можна зробити глибокий вдих, випити запашної кави та продовжити свій шлях, сміливо йдучи назустріч новому дню.

Wake Cup Bar - це симбіоз смачної та швидкої їжі, доброзичливої атмосфери і демократичних цін. Тут можна смачно і швидко поснідати, спостерігаючи за тим, як прокидається місто на Дніпр, тут можна пообідати з колегами, відволіктися від робочої метушні та поспішаючих буднів, тут можна випити запашної кави, спостерігаючи за перехожими і розмовляючи з друзями. Тут атмосфера народжується сама, а настрій задається гостями.

За затишними столиками можна зустріти абсолютно різних людей, в цьому і полягає філософія місця - тут і студенти, які готуються до іспитів, і консервативні чиновники, які вивчають пресу за ланчем, і сім’ї з дітьми, і галаслива молодь, яка зайшла за кавою по шляху в парк. Це місце пронизане атмосферою міста і тут кожен знайде свій куточок.

Тип заведения
Кухня
Средний чек, грн
Площадь
Вместительность
Посадочных мест
Кафе, закусочная, бар, кофейня
Европейская, уличная, кондитерские изделия
100 грн.
110 м2
80 чел.
40 мест
3d проект